مشکات

شرکت مشاوران مشکات شرق (محبوبترین نماینده ایران کد در کل کشور)

این شرکت در سال ۱۳۸۰ در سازمان ثبت شرکتها به ثبت رسیده و هم اکنون با بیش از دو دهه تجربه در زمینه ارائه خدمات فنآوری اطلاعات جزو یکی از قدیمیترین شرکتها در این حوزه می باشد. سابقه فعالیت این شرکت و تعداد بیش از یازده هزار مشتری که در حال حاضر خدمات مختلفی مانند خدمات نرم افزاری، خدمات وب، مشاوره IT، طراحی و پیاده سازی سیستمهای ردیابی کالا با استفاده از انواع روشهای شناسایی مانند RFID و Barcode و … و حتی دوره و آزمون کارکنان دولت ICDL را از این شرکت دریافت می نمایند بهترین گواهی و نشان دهنده مشتری مداری و رعایت ارزشهای سازمانی در این مجموعه می باشد.

همکاری با مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران (مرجع ثبت کد ملی کالا -ایران کد و بارکد بین المللی کالا – GS1 یا GTIN)

در سال ۱۳۸۵ همکاری بین شرکت مشاوران مشکات شرق و نماینده صدور بارکد در ایران یا همان مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران – ایران کد – شکل گرفت و داستان شکل گیری این همکاری بسیار جالب است که در ادامه به آن خواهم پرداخت.

ولی کلیت ماجرا این است که من، یعنی صالح فتاحی که هم اکنون مدیرعامل این مجموعه هستم مجموعه نرم افزاری را در سال ۱۳۷۸ راه اندازی نمودم که اسم آن “فنآوری اطلاعات ایران کد” بود به تبع اسم آن دامنه هایی را با آدرس irancode.ir و irancode.com و irancode.net و irancode.org به ثبت رساندم و خدماتی مانند برنامه نویسی سیستمهای مالی و وب سایتهای پویا و پرتالهای سازمانی را از طریق این سایتها قبول کرده و انجام می دادیم.

این شباهت اسم یعنی فنآوری اطلاعات ایران کد و پروژه “نظام ملی طبقه بندی کالا و شناسه خدمات” یا به اختصار “ایران کد” سبب اشنایی من با این پروژه و آغاز همکاری بین دو شرکت شد.

هم اکنون این شرکت با بیش از ۱۵ سال تجربه در ارائه خدمات ثبت نام و صدور بارکد و اجرای سیستم کدینگ سازمانی و به گواه چندین هزار مشتری از سراسر ایرانف محبوب ترین نماینده ایران کد در کل کشور بوده و همواره در رتبه بندی های مرکز ملی شماره گذاری بالاترین رتبه را به خود اختصاص می دهد.

پیمایش به بالا